"לזבארו היקר, קשה לי מאוד לתאר במילים את תחושותיי אליך. במשך למעלה משנה (11 חודש אבל מי סופר) עברתי שיקום של הברך שהתרסקה בתאונת דרכים שעברתי באוגוסט 2011. אתה היית יחד איתי ולצידי לאורך כל הדרך. אני זוכר איך כבר בהתחלה כשנגעת בברך לאט לאט שחררת לי אותה אבל בעיקר גם את הפחדים. חודשים ארוכים עברנו בניסיונות לכופף את הברך וכשהצלחתי בכיתי ולא מכאב אלא מאושר. שתינו יחד לחיים בכייף בקליניקה באמצע היום. עקב לצד אגודל התקדמנו, לאט ובבטחה שיפרת לי את העמידה, ההליכה ואפילו את הריצה. ממש כמו לתינוק שלומד ללכת. לפיזיותרפיסט ספורט טוב צריך שיהיו ידיים טובות! כמו שלך אבל לא רק.... צריך להיות גם פסיכולוג שיודע לתמוך, לעודד ולעזור כדי לגרום לשיקום להצליח. זבארו אתה בורכת בכל אלה. אתה עודדת אותי כשהיה קשה, דחפת אותי להתאמץ ולעמוד בגבורה מול כאבים איומים. סבלת בסובלנות יתרה את הבכי שלי והקשיים ותמיד עזרת לי להרים ראש, להישיר מבט ולהסתכל קדימה. לנצח את התאונה. אני אסיר תודה לך על כל מה שעשית למעני, זה בהחלט לא מובן מאליו. אתה איש מדהים עם ידיים מעולות ולב זהב..."
שלך, יניב אביב
לפזיותרפיסט ספורט הכי ספורטאי! אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור שהענקת לי. בשבילי זה לא היה שיקום, אלא חיים ממש. הגעתי אלייך דיי בייאוש כשחשבתי שהחלום שלי בספורט ייגנז ואני לא אוכל להתאמן יורת, ואתה הבטחת לי שאני עוד אחזור לזה ובגדול! האמנת בי יותר ממה שאני האמנתי והנה היום התוצאות! אומנם הנסיבות היו לא נעימות אבל מדהים להכיר משהו כלכך מקצועי וכל כך אנושי!
שלך, טל הדס כהן
דוד היקר! אתה היית נקודת המוצא האחרונה שלי ובזכותך היום אני ממשיך לעשות את מה שאני אוהב. אחרי תקופה קשה מאוד שבה נאלצתי לעזוב את המגרש ולהפסיק לשחק. והיו כאלה שאמרו לי להשלים עם המצב כי אולי לא אחזור יותר בחיים לכדורגל ועליי להתחיל לחשוב בכיוון אחר. אבל ביום שהגעתי אליך לאבחון אתה לא הסכמת לי אפילו לחשוב ובנית לי תכנית שיקום שאחריה הרגשתי את הגוף שלי נע אפילו יותר ביעילות מאשר קודם הפציעה. בזכותך אני ממשיך היום לעשות את מה שאני אוהב וטוב בו והוכחתי לעצמי שאני מסוגל לכבוש גם מה שניראה בלתי אפשרי. אני חב לך את חלום חיי !
בתודה ענקית, איתי שמחון
זבארו היקר! כל התודה שבעולם לא תספיק לתאר את ההערכה וההוקרה שלי כלפייך. לאחר התאונה התחלתי תהליך של שיקום בבית החולים אבל ההתקדמות היתה איטית. התאונה ריתקה אותי למיטה למשך תקופה ארוכה, ולכן כשחיפשתי מטפל פרטי רציתי את הטוב ביותר. הייתי אובדת עצות ואז חבר שנפצע בעבר בזמן אימונים המליץ לי ללכת לאבחון אצל פיזיותרפיסט ספורט אפילו שאני לא ספורטאית. כמובן שאתה שהיה מדובר בך ואת האפקטיביות והיעילות של הטיפול הרגשתי כבר בפעם הראשונה. היום, שנתיים וחצי לאחר התאונה אני הולכת כאחד האדם, יכולה להתנהל באופן עצמאי ולפעמים אפילו שוכחת שלא מזמן אני בעצמי חוויתי תאונה קשה.
שלך, נוי זהבי

לא צריך לסבול מכאבים, להתמכר לתרופות או לחכות חודשים ארוכים לתור!
השאירו פרטים ונתאם עמכם פגישה בהקדם.