אודות

בחיי היומיום כולנו חשופים לפציעות וכאבים שונים - כאבים בכתפיים, בצוואר או בגב בגלל צורת ישיבה לא נכונה, וגם שברים ונקעים בקרסול או כאבי ברכיים בגלל נעליים לא נוחות. כבר לא מדובר בפציעות של ספורטאים בלבד, אלא בפציעות שעלולות לפגוע בכל אחד ואחת מאיתנו. הכאב שנוצר פוגע בתפקוד שלנו ומשבש את שגרת חיינו. דוד זבארו הוא מומחה בעל ניסיון עשיר באבחון, טיפול ושיקום של פציעות אלו. הוא יודע לאבחן את הגורם לפציעה ולהעניק את הטיפול המתאים עד להחלמה הסופית. בנוסף, ביכולתו להדריך את המטופלים ולתרגל איתם תנועות נכונות, זאת כדי למנוע מצב של פציעה חוזרת.

דוד זבארו הנו פיזיותרפיסט מומחה בעל ותק של יותר מ- 30 שנים בתחום, מתוכן 15 שנים בתור פיזיותרפיסט קבוצת מכבי תל אביב בכדורסל. במהלך הקריירה הארוכה שלו רכש דוד מיומנות ייחודית בטיפול ושיקום. הוא מומחה בעל ניסיון רב בתחום האורתופדי ופציעות הספורט, וכן באבחון, טיפול, שיקום ומניעה של פציעות מפרקים. בין תחומי המומחיות שלו ניתן למצוא שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק, שיקום לאחר ניתוחים אורתופדיים, טיפול בכאבים בגב התחתון והצוואר וטיפול בכאבי מיגרנות ותסמונת מפרקי הלסת (T.M.J).

דוד זבארו הינו בעל תואר ראשון בפיזיותרפיה מאוניברסיטת תל אביב והשתלמויות ברפואת ספורט וברנטגן מטעם המרכז הרפואי תל-אביב. בנוסף, לאורך השנים הפעיל את המכון הפיזיותרפי מטעם קופת החולים מכבי.  מלבד עבודתו בקבוצת הכדורסל מכבי תל אביב, דוד זבארו טיפל ושיקם עשרות ספורטאים מענפי ספורט שונים.

תחום שיקום נפגעי תאונות דרכים הוא אחד התחומים בהם שמו של דוד זבארו הולך לפניו. נפגעי תאונות דרכים סובלים לעיתים מנזקים גופניים ופציעות קשות. הטיפול בהם עלול להיות מורכב, והשיקום עשוי להמשך זמן ממושך. דוד זבארו מתמחה באבחון הפציעות והתאמת הטיפול והשיקום הטובים ביותר עבור המטופלים - כולל שיקום לאחר ניתוחים כירורגיים וטיפול בכאבי גב וצוואר. המטופלים של דוד זבארו זוכים לליווי לאורך כל הדרך עד השיקום המלא.

פציעות עלולות להשפיע על מצבו הנפשי של המטופל, בעיקר כאשר מדובר בפציעות קשות, המלוות בשיקום ממושך. האוזן קשבת ותמיכה שדוד מעניק למטופלים לאורך כל תהליך השיקום הינם בעלי ערך טיפולי ורגשי רב. טובת המטופלים היא ערך עליון בכל הנוגע לתפיסת העולם ושיטת הטיפול של דוד. היו בטוחים כי מחכה לכם יחס חם, אישי ומסור לאורך כל שלבי הטיפול.

מוניטין עוצמתי, ניסיון עשיר, אבחון, טיפול ושיקום מקצועיים וכמובן יחס אישי מעולה - כל אלה הם סימני היכר של דוד זבארו, מומחה פיזיותרפיה מהמובילים מדינה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם